Text Size
poniedziałek, styczeń 18, 2021

Jak podsumować rok 2020 jednym słowem? Chyba nie jest to możliwe. To był rok naznaczony przede wszystkim przez pandemię COVID-19. Rozprzestrzenienie się koronawirusa po niemal całym globie oraz wywołany przez to wielki kryzys gospodarczy dały impuls do wielu wydarzeń. Ale to nie jedyne, co pamiętać będziemy z 2020 r.

Nikt nawet w najśmielszych snach nie spodziewał się, że w 2020 r. znajdziemy się w potrzasku tak wielu kryzysów i absurdów że dla gospodarki i energetyki będzie to czarny rok. Największy spadek wydobycia, sprzedaży i przychodów. Był to dla wielu osób rok pełen przemyśleń, trudnych decyzji, ale też skupienia się na sobie, lepszego poznania swoich potrzeb i oczekiwań oraz zdobycia nowych doświadczeń. Rok komplikacji, wielu rozczarowań, ale i pewnej nadziei na przyszłość. Powodów do obaw na zakończenie roku mamy więc nie mało,  Jak będzie wyglądał kolejny rok? 

Na nadchodzący rok 2021 życzymy wszystkim optymizmu, nieustającego zdrowia i wszelkiej pomyślności. Kolejny rok z pewnością nie będzie należał do łatwych, ale życzymy także spełniania się w życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa, aby wszystko jak najszybciej wróciło na właściwe tory. Po tylu zwrotach akcji naprawdę mało kto śmie przewidywać, co przyniesie 2021 rok. 

Zarząd MZZPRC

Związki Zawodowe